Filtruj

Praca Pracownik Gospodarczy - Starachowice

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY "ZŁOTA RĄCZKA"

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Starachowice

Numer oferty: StPr/24/0462Obowiązki:drobne naprawy: ślusarskie, hydrauliczne, elektryczne itp.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:doświadczenie w zawodzieWykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: 1 Maja 12, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskieRod...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

EURO VIG SP. Z O.O.EURO VIG SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: drobne naprawy: ślusarskie, hydrauliczne, elektryczne itp. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - doświadczenie w zawodzie...

Zatrudnię Pracownika produkcji

CZYSCIWOCZYSCIWO
Skarżysko-Kamienna

Pracownik produkcji Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna Wtórpol to przedsiębiorstwo, które od 25 lat działa w kraju oraz na rynkach zagranicznych. Dziś jedna z największych spółek w branży recyklingu tekstyliów oraz produkcji czyściwa fabrycznego na świecie. Przetwarzamy 100% zużytej odzieży, tworzy...

17.05.202417.05.2024
od 44 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie