Filtruj

Praca Pracownik Gospodarki Magazynowej - Włostów

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY DS. GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ/PALETOWEJ

POLSKIE FERMY GRUPA PRODUCENTÓW SP. Z O.O.POLSKIE FERMY GRUPA PRODUCENTÓW SP. Z O.O.
Włostowa

Zakres obowiązków: Nadzór nad procesami w obszarze gospodarki paletowej oraz przepływem dokumentacji magazynowo transportowej. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wykształcenie minimum średnie, chęci do pracy oraz dobra organizacja pracy....

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik magazynu stali – praca od zaraz

AKROSTALAKROSTAL
Rogoźno

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu stali Miejsce pracy: Garbatka (okolice Rogoźna) Twój zakres obowiązków: Praca na magazynie ze stalą, obsługa maszyn, praca przy obsłudze suwnic - zapewniamy wyrobienie uprawnień UDT, obsługa wózka widłowego - zapewniamy szkolen...

20.11.202320.11.2023