Filtruj

Praca Pracownik Hurtowni - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier Danych

nowa oferta
POLSKA PRESS SP. Z O.O.POLSKA PRESS SP. Z O.O.
Olsztyn

Inżynier Danych Miejsce pracy: Olsztyn Technologie, których używamy Wymagane SQL Python System operacyjny Windows O projekcie Jakie obszary nas interesują? • stack technologiczny Google Cloud Platform • praca w metodologii „BIG DATA” • praca z użyciem: Python, Pandas, Terraform, Kedro, Docker oraz K...

15.06.202415.06.2024

Przedstawiciel Handlowy - Opakowania jednorazowe/Chemia gospodarcza

PAWEŁPAWEŁ
Olsztyn

Hurtownia opakowań i chemii gospodarczej zatrudni pracownika na stanowisku Przedstawiciel Handlowy. Obszar działania: Olsztyn i okolice. Zakres obowiązków: pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami oraz utrzymywanie relacji z klientami istniejącymi sporządzanie ofert handlowych d...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

BUDIO.PL S. A.BUDIO.PL S. A.
Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzedaż materiałów budowlanych przez do swoich Klientów Pozyskiwanie nowych Klientów Opieka nad obecną bazą klientów Realizowanie założonych planów sprzedaży Wykonywanie zadań jakościowych w budio.pl Raportowanie swojej pracy WYMAGANIA: Znajomość działania rynku budowlanego w ...

01.06.202401.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0555 s