Filtruj

Praca Pracownik Informacji Turystycznej - Augustów

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Augustów

Numer oferty: StPr/24/0227Obowiązki:-Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: komunikatywność znajomośc pakietu MS Office Wykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:umiejętność pracy własnej, wiedza na temat atrakcji turystycznych Ziemi AugustowskiejMiejsce pracy: Ryn...

01.03.202401.03.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

AUGUSTOWSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNAAUGUSTOWSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
Augustów

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - komunikatywność umiejętność - znajomośc pakietu MS Office umiejętność pracy własnej, wiedza na temat atrakcji turystycznych Ziemi Augustowskiej...