Filtruj

Praca Pracownik Informacji - Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik dostaw

nowa oferta
JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Białe Błota

Pracownik hali - wykładanie towaru w drogerii. OBOWIĄZKI: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru na półkach sklepowych.WYMAGANIA: Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: - nie brakuje Ci chęci do pracy - jesteś odpowiedzialny i rzetelny - szukasz dorywczej pracy ...

12.06.202412.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik obsługi IT wsparcie rejestracji

EUROMEDICAEUROMEDICA
Bielsko-Biała

Do naszego zespołu poszukujemy Pana (statut studenta) na stanowisko pracownika IT oraz rejestracji medycznej pacjentów w poradni lekarza rodzinnego.Obowiązki:bieżące wsparcie IT w zakresie codziennych czynności,rejestracja pacjentów,obsługa programu do rejestracji pacjentów,zapewnienie sprawnego prz...

10.06.202410.06.2024

AUDYTOR WEWNĘTRZNY ZAKŁADU KARNEGO W HERBACH.

ZAKŁAD KARNY W HERBACHZAKŁAD KARNY W HERBACH
Herby

Zakres obowiązków: Prowadzenie audytu wewnętrzenego w Zakładzie Karnym w Herbach w odniesieniu do realizowanych celów i zadań, a w szczególności dokonywanie obiektywnej i niezależnej oceny kontroli zarządczej w obszarze ryzyka objętym zadaniem audytowym pod względem adekwatności , skuteczności i efe...

03.06.202403.06.2024