Filtruj

Praca Pracownik Informacji - Przysucha

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik biura/ Office manager, koordynator / kierownik biura

ANETAANETA
Radzanów

Zakres obowiązków: - organizacja pracy własnej i biura (delegowanie zadań i nadzór nad ich sprawnym wykonywaniem ) - obsługa korespondencji (terminowe porządkowanie dokumentów i ich obiegu) - obsługa klienta (przyjmowanie zamówień i nadzór logistyczny nad ich realizacją, utrzymywanie poprawnych r...

18.12.202318.12.2023
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ogólnobudowlany

SŁAWOMIRSŁAWOMIR
Opoczno

Poszukiwany pracownik ogólnobudowlany. Praca na terenie Opoczna i okolic. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego: 60*****57...

24.11.202324.11.2023

Kasjer w sklepie Spożywczym

JAROSŁAWJAROSŁAW
Bliżyn

Poszukuje Pracownika na stanowisko kasjera w sklepie spożywczym w miejscowości Bliżyn przy ulicy Kosciuszki 73B Opis Stanowiska: Kasjer w Sklepie spożywczym Opis Zadań: Obsługa klienta Dbanie o ekspozycję towaru Dbanie o czystość sklepu i stanowiska pracy Wymagania: Mile widziane doświadczen...

14.07.202314.07.2023