Filtruj

Praca Pracownik Inwentaryzacji - Rypin

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rypin

Numer oferty: StPr/24/0302Obowiązki:Przyjmowanie towaru; układanie towaru na regały; inwentaryzacja magazynu; obsługa urzadzeń magazynowych; załadunek towaru; sprawdzanie zgodności; przygotowanie towaru do wysyłki; przygotowanie zamówień dla klientów; współpraca z innymi działami firmy.Wymagania:Wym...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pracownik magazynu

DZIAŁ PERSONALNYDZIAŁ PERSONALNY
Rypin

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Zatrudnia ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim. W związku z rozwoj...

06.11.202306.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - POMOCNIK APARATOWEGO

POLDER SP. Z O.O.POLDER SP. Z O.O.
Bobrowo

Zakres obowiązków: Przygotowywanie mieszanki surowców wg receptury, pakowanie wyrobów gotowych, przygotowywanie materiałów i opakowań zgodnie z planem produkcyjnym, wykonywanie procesów mycia i dezynfekcji, wypełnianie dokumentacji, dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy oraz w pomieszczeni...

12.04.202412.04.2024