Filtruj

Praca Pracownik Kadr - Kluczbork

1-3 z 3 ofert pracy

Główny - samodzielny księgowy

PAWEŁPAWEŁ
Kluczbork

Firma handlowo - transportowa poszukuje kandydatów na stanowisko Główny Księgowy/Główna Księgowa. Oferuję: Wynagrodzenie od 10 000 zł brutto Praca stacjonarna (Kluczbork)na pełen etat (elastyczne godziny pracy) Stabilne zatrudnienie Asystenta administracji biurowej Możliwość uczestniczenia w s...

15.05.202415.05.2024
od 10000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Produkcji - Do przyuczenia

ALUDESIGN S. A.ALUDESIGN S. A.
Gorzów Śląski

Poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Pracownik Produkcji - Do przyuczenia Kandydaci powinni posiadać następujące KWALIFIKACJE: zdolności manualne, gotowość do pracy na 3 zmiany, punktualność, rzetelność, sumienność. Zatrudniona osoba będzie ODPOWIADAŁA za: wykonywanie prac manualnych przy stanowi...

29.05.202429.05.2024

ADMINISTRATOR DS. PRACOWNICZYCH

DOM POMOCY SPOŁECZNEJDOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Radawie

Zakres obowiązków: Obsługa kadr, obsługa płatnika, obsługa płac, znajomość przepisów RODO, rozliczanie pracowników PIT, prowadzenie ZFŚS, wypełnianie sprawozdań do GUS, CAS. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Kadry i płace staż pracy ogółem - lata: 5 Minimum 5 lat st...

19.03.202419.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0651 s