Filtruj

Praca Pracownik Kompletacji - Śląskie

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier — Sosnowiec (Iglotex)

REKRUTACJAREKRUTACJA
Sosnowiec

OPIS Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Sosnowiec Zadania na stanowisku: kompletacja towaru na magazynie, załadunek towaru na auta dostawcze, wykonywanie obowiązków zgodnie z FIFO, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazy...

17.05.202417.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ds. gospodarki magazynowej

COPCO PLUS SP. Z O.O.COPCO PLUS SP. Z O.O.
Imielin

Firma COPCO Plus jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia, przewiertów sterowanych oraz modernizacji i serwisu instalacji elektrycznych. Jesteśmy rodzinną firmą, która mocno stawia na rozwój oraz nowoczesność. COPCO Plus istnieje 15 lat na ryn...

Pracownik magazynowy - 2 zmiany

POWERJOBS SP. Z O.O.POWERJOBS SP. Z O.O.
Gliwice

Zadania: kompletacja; dostawa komponentów na produkcję; rozmieszczanie towaru na magazynie; obsługa wózka paletowego elektrycznego; dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania: minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku; wykształcenie minimum zawodowe; mile widziane uprawnienia UDT do ...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0670 s