Filtruj

Praca Pracownik Ksiegowosci - Puławy

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista / Specjalistka ds. księgowo-kadrowych

MARTAMARTA
Puławy

Firma Maxvega Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Puławach na ul. Składowa 22, zajmująca się handlem warzywami i owocami z sieciami supermarketów zatrudni na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. księgowo-kadrowych Twój zakres obowiązków Formalno-rachunkowa kontrola dokumentów księgowych, Wprow...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

ARGA GEARBOX SP. Z O.O.ARGA GEARBOX SP. Z O.O.
Kazimierzyn

Zakres obowiązków: Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie obiegu dokumentów w tym dokumentów księgowo - kadrowych, zewnętrzny kontakt z biurem rachunkowym. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe umie...

04.06.202404.06.2024

Pracownik biurowy

DOBRE MEBLEDOBRE MEBLE
Osiny

Firma z siedzibą w miejscowości Jankowy k. Kępna poszukuje osoby na stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta/ reklamacji Zakres obowiązków: - obsługa klienta i bieżących reklamacji - rozwiązywanie problemów związanych z reklamowanym produktem - aktywna współpraca z zespołem - współpraca z dz...

24.10.202324.10.2023