Filtruj

Praca Pracownik Magazynowy - Chojnice

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK DZIAŁU SPEDYCJI I LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ

MOSTOSTAL CHOJNICE SP. Z O.O.MOSTOSTAL CHOJNICE SP. Z O.O.
Chojnice

Zakres obowiązków: udział w kształtowaniu i realizowanie polityki logistyki i spedycji współudział w planowaniu produkcji i koordynowanie wewnętrznych procesów logistycznych zarządzanie gospodarką magazynową kierowanie zespołem pracowników działu spedycji optymalizowanie łańcucha dostaw zapewn...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik gospodarczy w magazynie żywca

ZAKŁADY MIĘSNE SKIBA S. A.ZAKŁADY MIĘSNE SKIBA S. A.
Chojnice

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik gospodarczy w magazynie żywca Obowiązki: - rozładunek trzody chlewnej z samochodów - kontrola stanu magazynowego w magazynie żywca - utrzymanie czystości na stanowisku pracy Wymagania: - badania do celów sanitarno – epidemiologicznych - goto...

08.05.202408.05.2024
od 4300 zł

Operatora wózka widłowego Okolice Lipska

WACKLER PERSONAL-SERVICE GMBHWACKLER PERSONAL-SERVICE GMBH
Tuchola

Dla naszego Klienta w okolicy Lipska, poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora Wózka Widłowegowyslij CV na adres: Aplikuj lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80 Operatora wózka widłowego Okolice Lipska 2024/04 Obowiązki -Wykonywanie wszelkich prac magazynowych i transporto...