Filtruj

Praca Pracownik Magazynowy - Zabierzów

Pracownik produkcji-Operator Mieszalni/ Zarabiaj nawet do 5000zł/brutto

Zabierzów

Zadania: Przygotowanie komponentów do produkcji Odważanie i mieszanie składników niezbędnych do produkcji Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych niezbędnych w procesie produkcji Dbanie o porządek na stanowisku pracy Bieżąca współpraca z działem magazynu Wymagania: Aktualna książeczka sanepidowska, ...

05.02.202405.02.2024

Pracownik magazynu - magazynier

ODSTRASZANIEODSTRASZANIE
Kraków

Działamy już w branży odstraszania zwierząt dobrych parę lat i znamy się na rzeczy jak mało kto. Nauczyła nas tego długa praktyka i stały kontakt z klientem. Dostarczamy najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu najlepszego, właściwego do sytuacji rozwi...

11.04.202411.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Operator wózka widłowego

Kokotów

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło...

03.04.202403.04.2024