Filtruj

Praca Pracownik Magazynu - Grabów

1-3 z 3 ofert pracy

Picker – Pracownik magazynu

Grabica

Zadania: Kompletowanie towarów do wysyłki Obsługa wózka unoszącego i skanera Wymagania: Uprawnienia do kierowania wózkami unoszącymi lub prawo jazdy kat. B Mile widziana praktyczna umiejętność jazdy wózkiem Książeczka sanepidowska (warunek konieczny) Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym Oferta...

29.04.202429.04.2024

Naprawa palet drewnianych

ŁUKASZŁUKASZ
Świące

Poszukuję pracownika do naprawy palet drewnianych . Praca dorywcza 3 - 4 dni w tygodniu w naszym magazynie w Łowiczu . Praca na akord ,płatne od wyremontowanej sztuki . Zainteresowanie osoby proszę o kontakt....

08.05.202408.05.2024
od 40 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik magazynu - praca sezonowa

MIECZYSŁAWAMIECZYSŁAWA
Żychlin

Books sp. z o.o. sp.k. Zajmujemy się książkami. Pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu – praca sezonowa w miesiącach maj/czerwiec 2024 ZAPEWNIAMY SZKOLENIE Miejsce pracy: Żychlin ul. Tuliszkowska 14d, woj. wielkopolskie Typ umowy: umowa zlecenie Tryb pracy: jednozm...

24.10.202324.10.2023
od 27 zł