Filtruj

Praca Pracownik Marketu - Księżpol

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik marketu- wypłaty co piątek

FALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWAFALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWA
Księżpol

Od pracowników oczekujemy: dyspozycyjność od zaraz ks. sanepid Co czeka na Ciebie: praca przy obsłudze na kasie wykładanie towaru Oferujemy: szkolenie stanowiskowe wynagrodzenie w formie tygodniowej lub miesięcznej wsparcie naszych wyspecjalizowanych koordynatorów zatrudnienie na Umowę Zle...

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik administracyjno-biurowy

nowa oferta
MERKURY MARKETMERKURY MARKET
Leżajsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Realizację bieżących zadań administracyjnych, Zarządzanie obrotem dokumentów, Zbieranie danych z innych działów i przygotowywanie raportów, Organizacja bieżących spraw administracyjno-biurowych, WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne, finansowe lub administracy...

17.05.202417.05.2024

Kaufland Biłgoraj - Sprzedawca/Kasjer (3/4 etatu)

KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. SP. K.KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. SP. K.
Biłgoraj

Sprzedawca/Kasjer w Dziale Art. Spożywczych market w Biłgoraju, Al. Jana Pawła II 49 Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić na...

07.05.202407.05.2024
od 3375 zł