Filtruj

Praca Pracownik Mechanik - Gorlice

Stała Praca w Firmie: Wiertacze, Geolodzy, Mechanicy, Prac.Techniczni

WINCENTYWINCENTY
Gorlice

Solidna Firma Wiertnicza Geologiczna poszukuje pracowników na stałe. Tytuł Stanowiska: Wiertacz, Geolog, Geotechnik, Mechanik, Pracownik Techniczny - Praca Terenowa Hybrydowa w Całej Polsce Jesteśmy doświadczoną firmą geologiczno-wiertniczą, poszukującą osób z doświadczeniem lub gotowych do szkol...

05.04.202405.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy Konstruktor - Rockfin Sp. z o.o.

ROCKFIN SP. Z O.O.ROCKFIN SP. Z O.O.
Gorlice

Opis stanowiska: Konstruowanie urządzeń hydraulicznych, zbiorników, rurociągów, konstrukcji stalowych itp. Modelowanie 3D, przygotowywanie dokumentacji 2D, dobór materiałów, Wprowadzanie zmian powstałych w procesie produkcyjnym Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów,...

17.11.202317.11.2023

Mechanik

nowa oferta
NOWY STYLNOWY STYL
Jasło

Twój zakres obowiązków: usuwanie awarii maszyn i urządzeń analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn...

24.06.202424.06.2024