Filtruj

Praca Pracownik Monitoringu - Krosno

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK STACJI MONITOROWANIA

ARMA SP. Z O.O.ARMA SP. Z O.O.
Krosno

Zakres obowiązków: Praca na monitoringu, zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagana licencja pracownika ochrony i pozwolenie na broń...

04.09.202404.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Krosno

Numer oferty: StPr/24/0870Obowiązki:Praca na monitoringu, zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wymagana licencja pracownika ochrony i pozwolenie na brońMiejsce pracy: Kletówki 15, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista / Specjalistka w zawodzie

INSTYTUT NAFTY I GAZU - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZYINSTYTUT NAFTY I GAZU - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
Krosno

Specjalista / Specjalistka w zawodzie Twój zakres obowiązków - praca na Portierni; • Praca zmianowa - równoważny system czasu pracy. • Wydawanie i odbiór kluczy do pomieszczeń pracownikom i Wynajmującym pomieszczenia. • Kwalifikacja i poprawne przyporządkowanie możliwości dostępu do danego pomieszcz...

08.07.202408.07.2024