Filtruj

Praca Pracownik Montazu Okien - Osieczna

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik do dociepleń/montażu okien

PIOTRPIOTR
Osieczna

Firma budowlana MP-BAU CG Sp. z o o ,(Osieczna, k.Leszna woj. Wielkopolskie) zatrudni pracowników ogólnobudowlanych w tym min.: osoby z doświadczeniem w dociepleniach budynków, osoby z doświadczeniem w montażu okien Wymagania: doświadczenie budowlane dyspozycyjność oraz wysoka samoorganizacja ...

05.08.202405.08.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY

FHU EWBUD S. C.FHU EWBUD S. C.
Kościan

Zakres obowiązków: montaż okien, rolet, drzwi Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat B mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy jako stolarz lub osoba do przyuczenia...

10.09.202410.09.2024

Pracownik ogólnobudowlany do pracy w Belgii

JOB CONNECTJOB CONNECT
Leszno

Ogłoszenie o pracę dla Pracownika Ogólnobudowlanego w BelgiiFirma budowlana poszukuje doświadczonego pracownika ogólnobudowlanego do wykonywania różnorodnych zadań remontowo-rozbiorowych oraz adaptacyjnych w ramach prac budowlanych. Kandydat będzie odpowiedzialny za szereg prac, w tym:-Demontaż i us...

04.09.202404.09.2024