Filtruj

Praca Pracownik Montazu - Łask

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik fizyczny z zakwaterowaniem, praca w delegacji

MARIUSZMARIUSZ
Łask

Praca w delegacji- przy montażu/demontażu urządzeń w objazdowym wesołym miasteczku . Zapewniamy bezpłatne , kamperowe zakwaterowanie. Szukamy dyspozycyjnych osób lubiących pracę na świeżym powietrzu. Zainteresowanym zapraszam do kontaktu...

06.05.202406.05.2024
od 4000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik magazynowy

Łódź

Międzynarodowa sieć sklepów sportowych oferujących odzież, artykuły, akcesoria, suplementy, wyposażenie i sprzęt dla 86 dyscyplin sportu. Zakres odpowiedzialności: załadunek i rozładunek towarów przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniami skanowanie, pakowanie, kontrola jakości pr...

24.05.202424.05.2024

Pracownik produkcji – Młodszy Operator

Łódź

Zadania: Obsługa tampodruku – tworzenie nadruków na panelach Montaż wiązek elektronicznych przy panelach sprzętu AGD Wizualna kontrola jakości Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Zdolności manualne Dokładność Oferta: Wynagrodzenie: podstawa (28,58 zł brutto/h) + 8% dodatku frekwencyj...

20.05.202420.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0585 s