Filtruj

Praca Pracownik Myjni Samochodowej - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca CE Trasy Międzynarodowe System pracy 3/1

nowa oferta
GOLDFINCH INVESTMENTS SP. Z O.O.GOLDFINCH INVESTMENTS SP. Z O.O.
Opole

Kierowca CE Trasy Międzynarodowe System pracy 3/1 Miejsce pracy: Opole Twój zakres obowiązków Prowadzenie pojazdu ciężarowego typu CE po trasach międzynarodowych System pracy: 3/1 Realizacja zleconych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem Zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy oraz przestrzeganie...

13.05.202413.05.2024

Doradca Mobilny - Kierowca kat. B w wypożyczalni samochodów

EXPRESS CAR RENTALEXPRESS CAR RENTAL
Opole

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jestTraficar, a także usługi Same Day Delivery. W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Doradca Mobilny – Kierowca kat. B Oferujemy: Stabilną pracę w najwięks...

16.04.202416.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik myjni samochodów ciężarowych

nowa oferta
BAS GROUP BVBAS GROUP BV
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Mycie i sprzątanie samochodów ciężarowych i dostawczych, Demontaż i montaż drobnych części karoserji oraz usuwanie naklejanych reklam i polerowanie auta. WYMAGANIA: Chęć do pracy; Umiejętność przygotowania samochodu do wydania klientowi (mycie, sprzątanie); Umiejętności techniczne...

14.05.202414.05.2024