Filtruj

Praca Pracownik Myjni Samochodowej - Puławy

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

AUTO HOL SERWIS JUSTYNA TREPIAKAUTO HOL SERWIS JUSTYNA TREPIAK
Puławy

Zakres obowiązków: mycie zewnętrzne aut (ręczne) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Czyściciel pojazdów umiejętność - prawo jazdy kat. B umowa zlecenie na 3 m-ce z możliwością przedłużenia, wymagane prawo jazdy kat. B, zaangażowanie w wykonywaną pracę, mile widziane d...

28.08.202428.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ręcznej Myjni Samochodowej -Detailing

GRZEGORZGRZEGORZ
Puławy

Zatrudnimy do pracy na stałe w Automyjni Ręcznej w Puławach ul. Fieldorfa Nila. -Mycie ręcznie samochodów. -Sprzątanie wnętrza pojazdów. -Polerowanie. -Pranie tapicerek -Dbanie o porządek i czystość na terenie myjni. Wymagane prawo jazdy kat. B Preferowane osoby z doświadczeniem lub interesu...

25.08.202425.08.2024
od 1000 zł