Filtruj

Praca Pracownik Myjni - Wejherowo

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK MYJNI

PKS GDYNIA S. A.PKS GDYNIA S. A.
Wejherowo

Zakres obowiązków: Mycie autobusów PKS. Praca w godz. 8-14, 19-2 wg grafiku. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe - dyspozycyjność...

09.09.202409.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik myjni w ASO

AUTOSPAAUTOSPA
Gdynia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty, który mógłby dołączyć do naszego zespołu. Obowiązki: Kompleksowa obsługa samochodów w salonie samochodowym Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań - Dbanie o powierzony spr...

03.09.202403.09.2024
od 4500 zł

Pracownik myjni samochodowej w salonie samochodowym

MARCINMARCIN
Gdynia

Pracownik Myjni Samochodowej Firma K&K Wojtanowicz (Autoryzowany dealer pojazdów marki KIA, SUZUKI, MITSUBISHI), ul. Kcyńska 21A, 81-005 Gdynia, poszukuje pracownika myjni samochodowej. TWOJE ZADANIA: Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży oraz ekspozycji, w tym: mycie ręczne i polerowanie samocho...

28.05.202428.05.2024
od 4500 zł