Filtruj

Praca Pracownik Naprawy - Przechód

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

nowa oferta
ABJOBSERVICE POLSKAABJOBSERVICE POLSKA
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca w firmie zajmującej się produkcją bram garażowych Montaż elementów bram, takich jak gumowe elementy, kątowniki itp. Drobne naprawy w końcowych produkcie Obsługa narzędzi, takich jak młotek, wkrętarka itp. WYMAGANIA: Komunikatywny język angielski doświadczenie na podobnym sta...

14.06.202414.06.2024

Mechanik cystern kontenerowych w Burg Service B.V. w Moerdijk

nowa oferta
OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Jako mechanik kontenerów cystern, Ty i Twoi koledzy będziecie odpowiedzialni za serwisowanie i konserwację kontenerów cystern w warsztacie, takie jak spawanie, naprawy i remonty. Twoja rola jest niezwykle ważna, ponieważ będziesz odpowiedzialny za bezpieczny powrót wszystkich cyst...