Filtruj

Praca Pracownik Obslugi Biurowej - Ostrów Mazowiecka

1-3 z 3 ofert pracy

Praca stała lub dodatkowa, pracownik biurowy.

BIURO.NOXONBIURO.NOXON
Ostrów Mazowiecka

Praca w firmie transportowo-handlowej. | Do zakresu obowiązków należy: Pomoc w organizacji logistyki pracy dla pracowników kopalni kruszyw,kierowców,zaopatrzenia. bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przygotowywanie pism i raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami, wprowad...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ

Zakres obowiązków: Zapoznanie się z ustawami: ordynacja podatkowa, o podatku dochodowym od osób fizycznych, o podatku od towarów i usług Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

19.04.202419.04.2024

pracownik biurowy

FLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKIFLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI
Brok

Poszukujemy na stanowisko pracownik biurowy- obsługa klienta.Zakres obowiązków:-zarządzanie-Przyjmowanie zamówień-Analiza zamówień-Rozpisywanie i przekazywanie zamówień na produkcję-Kontrolowanie realizacji zamówień na produkcji-Organizowanie spedycji-Obsługa klienta telefoniczna, mailowa jak i bezp...

26.03.202426.03.2024