Filtruj

Praca Pracownik Obslugi Biurowej - Starachowice

1-2 z 2 ofert pracy

* PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
BIURO TURYSTYCZNE FERIE NATALIA PACEKBIURO TURYSTYCZNE FERIE NATALIA PACEK
Starachowice

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń biurowych,kontakt z klientem, obsługa poczty e-mail, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z kontrahentami i klientami z Turcji . Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - turecki (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły)...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kasjer – Sprzedawca / pracownik biurowy hala Cash and Carry

POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP S. A.POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP S. A.
Ostrowiec Świętokrzyski

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ LIDER DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO: Kasjer - Sprzedawca / pracownik biurowy w firmie Specjał Cash and Carry Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Jana Kilińskiego 30C Do głównych obowiązków osoby zatrudn...

03.06.202403.06.2024