Filtruj

Praca Pracownik Obslugi Hotelu - Łeba

Pracownik porządkowy strefy basenowej i plaży ( Beach boy /Pool boy)

FIRMA TURYSTYCZNA HOTEL NEPTUN S. A.FIRMA TURYSTYCZNA HOTEL NEPTUN S. A.
Łeba

obsługa gości hotelowych na plaży hotelowej i przy basenie...

08.04.202408.04.2024

PRACOWNIK PORZĄDKOWY STREFY BASENOWEJ I PLAŻY ( BEACH BOY /POOL BOY)

Łeba

Zakres obowiązków: obsługa gości hotelowych na plaży hotelowej i przy basenie Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany)...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Gastronomia, Hotel, Fizjoterapia, Obsługa

ARTURARTUR
Łeba

Rezydencja AMBRE zatrudni: Pomoc Kuchenna Kelner/ka Pokojowa Pracownik Recepcji Praca w systemie 2 dni pracy-2 dni wolne - 7.00-19.00 Fizjoterapia - od poniedziałku do piątku - wykonywanie zabiegów wg zleceń Zaczynamy od maja Więcej informacji - 79********68...

27.07.202327.07.2023
od 4500 zł