Filtruj

Praca Pracownik Obslugi Maszyn - Skierniewice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Produkcji

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Skierniewice

Zadania: · Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej · Samodzielne ustawianie maszyn i korygowanie parametrów · Kontrola prawidłowości przebiegu produkcji · Dbanie o czystość linii produkcyjnej Wymagania: · Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym · Samodziel...

19.05.202419.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pracownik produkcji

Oferujemy: umowę o pracę tymczasową na pełen etat atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze+liczne dodatki podwyżkę po okresie próbnym dojazd z kierunku : Lipce przez Słomków, Maków, Dąbrówka pakiet benefitów pozapłacowych ( karta multisport, prywatna opieka medyczna) system szkoleniowy podnoszący kwalifi...

17.05.202417.05.2024

Pracownik Sprzatający - Mszczonów

nowa oferta
PROBET SP. Z O.O.PROBET SP. Z O.O.
Mszczonów

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika sprzątającego.Miejsce pracy MszczonówCo Oferujemy ? stabilne zatrudnienie pracę na dwie zmiany umowę o pracę darmowy transport 15km+ terminową wypłatę w...

18.05.202418.05.2024