Filtruj

Praca Pracownik Obslugi Monitoringu - Bełchatów

1-3 z 3 ofert pracy

Portier - Dozorca

PPHU BATIS SP. Z O.O.PPHU BATIS SP. Z O.O.
Bełchatów

PPHU Batis firma motoryzacyjna, transportowa, dys­try­bu­tor czę­ści za­mien­nych zatrudni: Portier - Dozorca Portier - Dozorca Obowiązki monitorowanie ruchu osób i pojazdów obserwacja monitoringu nadzór nad parkingiem osobowym i ciężarowym nadzór nad mieniem firmy prowadzenie skrupulatnych adnotacj...

21.05.202421.05.2024

Pracownik ochrony - hale magazynowe - Gądki/Robakowo/Żerniki

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Gadki

​ Zakres obowiązków: Kontrola ręcznym wykrywaczem metalu Obchody obiektu Weryfikacja osób wchodzących/ wychodzących z terenu hali Przyjmowanie gości/kierowców Obsługa monitoringu oraz domofonu Wymagania: Sumienność Komunikatywność Niekaralność Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zl...

22.05.202422.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Patrol mobilny/ detektyw sklepowy- Piotrków Trybunalski

REKRUTACJAREKRUTACJA
Piotrków Trybunalski

Ogólnopolska Agencja Ochrony poszukuję pracowników na obiekty handlowe regionie Piotrkowa Trybunalskiego-do pracy w PATROLU MOBILNYM / DETEKTYW SKLEPOWY Opis stanowiska: - Obserwacja na monitoringu terenu sklepu ,praca we dwie osoby - Dokonywanie Ujęć - Zgrywanie nagrań ,dla Policji - Kontrola ...