Filtruj

Praca Pracownik Obslugi Produkcji - Polkowice

1-2 z 2 ofert pracy

Produkcja - Polkowice- od 5 000 zł na początek !

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICEAGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE
Polkowice

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR. Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji siedzisk samochodowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Urządzeń Produkcyjnych / Polkowice Oczekujemy:​ dobrej organizacji ...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - 252

KOMBINAT ROLNY ŚWIDNICA SP. Z O.O.KOMBINAT ROLNY ŚWIDNICA SP. Z O.O.
Wilków

Zakres obowiązków: praca przy obsłudze zwierząt (krowy, cielaki, jałówki), karmienie, dój wraz z pełną obsługą, czyszczenie, dezynfekcja, ścielenie itp., dbanie o dobrostan zwierząt, obserwacja pod względem zdrowotnym, pomoc w zabiegach weterynaryjno - zootechnicznych Wymagania: wykształcenie - pod...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0741 s