Filtruj

Praca Pracownik Obslugi Wypozyczalni - Żory

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik Obsługi Klienta w Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego

nowa oferta
KILOUTOU POLSKA SP. Z O.O.KILOUTOU POLSKA SP. Z O.O.
Żory

Twój zakres obowiązków: Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie wynajmu maszyn i sprzętu budowlanego oraz sprzedaż akcesoriów Wystawianie umów i faktur, obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych oraz prowadzenie podstawowej dokumentacji. biurowo magazynowej Wydawanie, przyjmowanie m...

01.07.202401.07.2024

Pracownik obsługi klienta lub Instruktor animator zajęcia z dziećmi

MATEUSZMATEUSZ
Żory

1) Stanowisko: Pracownik obsługi klienta Oferujemy pracę na umowę o pracę 1/2 etatu -elastyczny czas pracy 50% w biurze, 50% w domu. Młody fajny zespół Obsługa wypożyczalni lego tj. sprawdzanie kompletności zestawów, sortowanie lego, pakowanie, wysyłka paczkomatem Wymagania: prawo jazdy Obsługa...

19.06.202419.06.2024
od 2200 zł