Filtruj

Praca Pracownik Obslugi - Lidzbark Warmiński

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta

nowa oferta
MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Lidzbark Warmiński

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamy: Doradcy Klienta Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność w...

23.05.202423.05.2024

Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT

nowa oferta
PEOPLEPROPEOPLEPRO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów dbanie o ład i porządek w elektromarkecie WYMAGANIA: komun...

Kierowniczka / Kierownik Sklepu NOWY SKLEP Bartoszyce, ul. Gdańska

ALDI SP. Z O.O.ALDI SP. Z O.O.
Bartoszyce

Jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Od ponad 110 lat sprawiamy, że zakupy są tak proste, jak to tylko możliwe – wszędzie i dla każdego. Twoje zadania Na stanowisku Kierowniczki / Kierownika Sklepu: odpowiadasz za realizację wskaźników biznesowych, odpowiadasz za wdrożenie i rea...

20.05.202420.05.2024