Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Monitoringu - Brzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Mobilny agent ochrony - sklepy spożywcze

nowa oferta
SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.
Brzeg

Firma Seris Konsalnet Holding S.A. Jest największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security Mobilny agent ochrony - sklepy spożywcze Poszukujemy mobilnego pracownika ochrony do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie od...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - sklep spożywczy, Strzelin

Strzelin

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Pracownik ochrony - sklep spo...

03.05.202403.05.2024

Pracownik ochrony - obiekty handlowy - Strzelin

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Strzelin

Zakres obowiązków: Ochrona osób i mienia Praca na monitoringu Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Mile widziane: Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę Wynagrodzenie za godzinę 27,70 zł/h Praca zmi...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0551 s