Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Monitoringu - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony, monitoringu

JOANNAJOANNA
Gorlice

Twój zakres obowiązków: Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników sklepu Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu Obsługa monitoringu Zapobieganie kradzieżom Nasze wymagania: Wysokiej kultury osobistej Punktualności i obowiązkowości Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiąz...

19.01.202419.01.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Młodszy Specjalista ds. Stacji i Sieci Gazowych

POLSKA SP. Z O.O.POLSKA SP. Z O.O.
Jasło

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników. Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy S...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Jasło

Miejsce pracy: Obiekt przemysłowy w Legnicy – wynagrodzenie do 10 tysięcy netto! ​ Zakres zadań: Zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie powierzchni chronionych Ochrona mienia zleceniodawcy Obchody, monitoring, rejestracja osób awizowanych do firmy Wymagania: Wpis na listę ...

03.06.202403.06.2024