Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Monitoringu - Grojec

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu I

nowa oferta
IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S. A.
Grojec

Mechanik Utrzymania Ruchu I Miejsce pracy: Grójec Twój zakres obowiązków Wykonywanie prac remontowych, prewencyjnych i konserwacyjnych Branie udziału w usuwaniu awarii Dbanie o prawidłowe utrzymanie stanu technicznego maszyn i urządzeń Na tym stanowisku masz szansę rozwoju w kierunku mechanicznym w ...

14.05.202414.05.2024
Umowa o dziełoumowa o dzieło

PRACOWNIK OCHRONY MIENIA

nowa oferta
CZASZA SP. Z O.O.CZASZA SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

Zakres obowiązków: Kontrolowanie ruchu towarowego i osobowego, zadania patrolowe i informacyjne, monitoring wizyjny. Praca w godz. 6.00-18.00, 18.00-6.00 od pon. do niedz. (Praca na terenie Bieslka-Białej i okolic). Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Wymagania: wyks...

Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy Pracownika Ochrony na stałe/ obiekt handlowy

SECURITAS POLSKASECURITAS POLSKA
Tychy

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na obiekt handlowy na stanowisko: Pracownik ochrony Lokalizacja: Tychy Opis...

12.05.202412.05.2024