Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Monitoringu - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony - monitoring + hala sprzedaży - Legnica

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Legnica

Obowiązki: Ochrona osób i mienia Obsługa monitoringu Obserwacja klientów na hali sprzedaży Reagowanie na zakłócenie porządku publicznego Ujęcia Wymagania: Niekaralność Sumienność Spostrzegawczość Zaangażowanie Oferujemy: Praca w dni handlowe Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas Komp...

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ochrony

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Legnica

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

Pracownik ochrony na obiekty handlowe - Legnica

SOLID SECURITYSOLID SECURITY
Legnica

Szukamy pracowników ochrony na obiekty handlowe jako detektyw w stroju cywilnym. Praca w rożnych godzinach, elastyczny system pracy. Stawka brutto od 27,70 - 33,30 zł. Praca m.in. na monitoringu i na sklepie. Wymagania:- dyspozycyjność- niekaralność- mile widziane doświadczenie- dobra sprawność fizy...