Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Monitoringu - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Olsztyn

Miejsce pracy: Obiekt przemysłowy w Legnicy – wynagrodzenie do 10 tysięcy netto! ​ Zakres zadań: Zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie powierzchni chronionych Ochrona mienia zleceniodawcy Obchody, monitoring, rejestracja osób awizowanych do firmy Wymagania: Wpis na listę ...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony - Operator Monitoringu - Olsztyn

Olsztyn

Opis stanowiska: Obserwacja monitoringu sklepowego Zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości lub prób kradzieży do swojego przełożonego Interwencja w przypadku zauważenia próby kradzieży Weryfikacja zabezpieczeń na ekspozycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca monitoringu Codzienn...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Informatyk - Administrator Sieci

DFM SP. Z O.O.DFM SP. Z O.O.
Dobre Miasto

System operacyjny, Windows, LinuxTwój zakres obowiązków, praca stacjonarna w dziale IT,, konfiguracja, zarządzanie zasobami IT,, instalowanie, utrzymanie i monitoring serwerów i usług,, rozwój i nadzór nad siecią komputerową,, dbanie o bezpieczeństwo zasobów informatycznych firmy,, współpraca wewnąt...

09.06.202409.06.2024