Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Monitoringu - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik - Inżynier budowy

nowa oferta
APE-LP SP. Z O.O.APE-LP SP. Z O.O.
Toruń

Kierownik - Inżynier budowy Miejsce pracy: Toruń Twój zakres obowiązków Opis stanowiska Prowadzenie robót budowlanych w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych Organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym Prowadzenie monitoringu kosztów bu...

19.05.202419.05.2024

Specjalista / Specjalistka ds. Realizacji Kontraktów

nowa oferta
ANDREWEX CONSTRUCTION SP. Z O.O.ANDREWEX CONSTRUCTION SP. Z O.O.
Cierpice

Specjalista / Specjalistka ds. Realizacji Kontraktów Miejsce pracy: Cierpice (pow. toruński) Twój zakres obowiązków wsparcie nadzoru w realizacji projektu, w tym: odpowiedzialność za obieg dokumentacji projektu, koordynacja wykonania dokumentacji powykonawczej, przeprowadzanie procedury zmian lokato...

21.05.202421.05.2024

Pracownik ochrony - obiekt produkcyjny - Głogowo

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Głogowo

Zakres obowiązków: Obchody terenu Obsługa monitoringu Wymagania: Podstawowa znajomość obsługi komputera Komunikatywność Mile widziane: Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie Stawka 27,70/h brutto Zmiany 08.00-20.00/...

20.05.202420.05.2024