Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Recepcji - praca nocna

HR SIGMA SP. Z O.O.HR SIGMA SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

Opis oferty pracy HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIG...

26.04.202426.04.2024

Pracownik Ochrony w sklepie dyskontowym, Bielsko-Biała

SECURITAS POLSKASECURITAS POLSKA

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom. Opis oferty pracy Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK OC...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Administracyjny w Dziale Bezpieczeństwa

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Grojec

Obowiązki: Prace administracyjne – dbanie o obieg dokumentów Przygotowanie raportów oraz prezentacji do użytku wewnętrznego Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (certyfikat) Znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint) Mile widziane: Mile widziane doświadczenie ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0853 s