Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Chojnice

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA/PRACOWNIK OCHRONY

ZAKŁAD BUDOWY MASZYN ZREMB-CHOJNICE S. A.ZAKŁAD BUDOWY MASZYN ZREMB-CHOJNICE S. A.
Chojnice

Zakres obowiązków: Sprzatanie pomieszczeń biurowych, hol, sanitariaty. Ochrona obiektów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - sumienność Mile widziane doświadczenie zawodowe,punktualność. kontakt e-mail: agnieszka.pujanek@zrembchojnice.pl (23.2024.JK)...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony Chojnice

SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.
Chojnice

Firma Seris Konsalnet, lider w branży usług ochrony, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni kandydatów na stanowisko Kwalifikowanego Pracownika Ochrony w obiekcie handlowym na terenie Chojnic. Pracownik ochrony Chojnice Zadania: • obserwacja sali handlowej; • zapobieganie kradzieżom; • współpra...

09.04.202409.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Poszukiwana pani do serwisu sprzątającego Chojnice

ŁUKASZŁUKASZ
Chojnice

Firma Amlux świadcząca usługi sprzątania na terenie całej Polski, zatrudni panie do serwisu sprzątającego do Galerii Handlowej Chojnice Sprzątanie/praca dorywcza - zastępstwo/pilnie Poszukiwany: Pracownica Sprzątająca Godziny: 6:00-14:00; 14:00-21:00 (według grafiku); Grafik: poniedziałek - ...

21.03.202421.03.2024