Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Kostrzyn Nad Odrą

1-3 z 3 ofert pracy

Kostrzyn /O. - Pracownik gospodarczy - zlecenie

nowa oferta
POZIOM POLSKA SP. Z O.O.POZIOM POLSKA SP. Z O.O.
Kostrzyn Nad Odrą

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych.Poszukujemy Osoby na stanowisko:- Pracownik gospodarczy.Lokalizacja:- Kostrzyn nad Odrą.Obowiązki:- sprzątanie pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych,- obsługa maszyny czyszczącej, myjącej i zamiatarki,- sprzą...

20.05.202420.05.2024

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Dębno

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Dębno

Twój zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Ujęcia sprawców kradzieży Raportowanie zdarzeń Nasze wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumie...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Słubice

Słubice

Do obowiązków pracowników, będzie należało między innymi : Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Ujęcia sprawców kradzieży Raportowanie zdarzeń Czego oczekujemy o...