Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Kutno

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Kutno

Zakres zadań: •\tOchrona powierzonego mienia •\tObserwacja osób wchodzących, wychodzących na obiekt •\tSumienna realizacja obowiązków służbowych •\tZapobieganie kradzieżom, dewastacją Wymagania: •\tNiekaralność •\tDyspozycyjność •\tSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy...

14.06.202414.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ochrony w obiekcie przemysłowym

SECURITAS POLSKASECURITAS POLSKA
Kutno

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Opis oferty pracy Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony w obiekcie przemysłowymLok...

12.06.202412.06.2024

PRACOWNIK OCHRONY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łęczyca

Numer oferty: StPr/24/0379Obowiązki:Ochrona mienia, dozór, kontrola i obchody obiektu chronionegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:[Inne] : Oferta pracy skierowana dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Miejsce pracy: ...