Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Nisko

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony-obiekt przemysłowy- Nisko

REKRUTACJAREKRUTACJA
Nisko

Ogólnopolska Agencja Ochrony Osób i Mienia poszukuje osób chętnych na stanowisko pracowników ochrony obiektu przemysłowgo w Nisku. Wymagania orzeczony stopień o niepełnosprawności. Wymagania : Niekaralność Punktualność Zaangażowanie w powierzone obowiązki Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w u...

21.08.202421.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Stalowa Wola

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Stalowa Wola

Opis stanowiska: Obserwacja i obchody chronionego obiektu Podejmowanie właściwych interwencji w sytuacjach zagrożenia Wymagania: Niekaralność Wysoka kultura osobista Dyspozycyjność Mile widziane: Mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów handlowych...

22.08.202422.08.2024

Praca na stacji Paliw Orlen Kamień

RADEKRADEK
Kamień

Poszukuje osób na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta na stacji Paliw Orlen S.A. Kamień Oferuję: * stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie, * pracę w systemie zmianowym, * elastyczne godziny pracy, * zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy ORLEN S.A.,...

20.08.202420.08.2024