Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Ostrołęka

1-2 z 2 ofert pracy

OFERTA PRACY - INŻYNIER BUDOWY - praca obiektowa Ostrołęka

SBB ENERGY S. A.SBB ENERGY S. A.
Ostrołęka

Jeżeli chcesz być odpowiedzialna/y za…. •kontrolę kompletności i prawidłowości montażu instalacji i urządzeń z rysunkiem technicznym; •opracowywanie procedur prób i testów rozruchowych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami; •sporządzanie protokołów z przebiegu prób i testów rozruchowych; ...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - obiekt handlowy - Ostrołęka

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Ostrołęka

Zakres obowiązków: Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników sklepu Obserwacja sali sprzedaży Zapobieganie kradzieżom Wymagania: Niekaralności Wysokiej kultury osobistej Punktualności i obowiązkowości Umiejętności pracy w zespole Obsługa monitoringu Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu ...

21.03.202421.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0588 s