Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Puck

1-3 z 3 ofert pracy

Pracowników do ochrony obiektów

nowa oferta
NEPTUN SECURITYNEPTUN SECURITY
Puck

Zatrudnimy pracowników ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej - oferujemy:- już na start zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;- jasne warunki, zasady i terminowe wypłaty wynagrodzenia;- możliwość dopasowania grafiku pracy;- możliwość dopasowania terminów ur...

24.05.202424.05.2024

Pracownik ochrony fizycznej - Gdynia

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków: Obsługa monitoringu sklepu Obserwacja sali sprzedaży Ujmowanie sprawców kradzieży Wymagania: Dyspozycyjność Niekaralność Doświadczenie w ochronie obiektów handlowych Mile widziane: Mile widziany wpis KPOF Mile widziany własny samochód Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu ...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

FUDEKO S. A.FUDEKO S. A.
Gdynia

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa Miejsce pracy: Gdynia Twój zakres obowiązków prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego weryfikowanie i dekretowanie faktur kosztowych, sprzedażowych i innych dokumentów księgowych prowadzenie ewidencji śro...

23.05.202423.05.2024
Kontraktkontrakt