Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Sieradz

Pracownik Ochrony/Recepcjonista - obiekt przemysłowy - Sieradz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Sieradz

Obowiązki: Prowadzenie recepcji Nadzór na ruchem osobowym Ewidencja ruchu osobowego Wymagania: Sumienność Dyspozycyjność Umiejętność radzenia sobie ze stresem Obsługa komputera Znajomość języka angielskiego (cecha pożądana) Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Stawka: 27,70...

08.05.202408.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzątaczka biurowa, pracownik gospodarczy Zduńska Wola

ARMAARMA
Zduńska Wola

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownika gospodarczy, sprzątaczka biurowa w Zduńskiej Woli Prace gospodarcze zlecone przez kierownika obiektu , na pół etatu od 7 do 11 Sprzątaczka biurowa, utrzymanie czystości biur, koryt...

Umowa o pracęumowa o pracę

Dyrektor II Oddziału ZUS w Łodzi

ZUSZUS

Dyrektor II Oddziału ZUS w Łodzi 3345806 Obowiązki Nadzoruje dochodzenie i egzekucję należności Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i Funduszu Alimentacyjnego w likwidacji. Nadzoruje ustalenie uprawnień i wypłatę świadczeń z ubezpieczenia społecznego. Nadzoruje ochronę danych osobowych i informacji nie...

04.05.202404.05.2024