Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Wieruszów

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy - Wieruszów

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Wieruszów

Obowiązki: Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu Obchody obiektu Ochrona powierzonego mienia Obsługa ruchu kołowo-towarowego Wymagania: Chęć do pracy Dyspozycyjność Niekaralność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Mile widziane: Mile widziane osoby z orzeczeniem o ...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy - Łęka Opatowska

Łęka Opatowska

Zakres obowiązków: Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu Obchody obiektu Ochrona powierzonego mienia Obsługa ruchu kołowo - towarowego Wymagania: Chęć do pracy Dyspozycyjność Niekaralność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Mile widziane: Mile widziane osoby z orze...