Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekt - Zielenice

1-2 z 2 ofert pracy

Key Account Manager – Specjalista ds. Sprzedaży Oświetlenia

nowa oferta
AWEXAWEX
Zielona Góra

Key Account Manager – Specjalista ds. Sprzedaży Oświetlenia Zielona Góra, lubuskie Key Account Manager – Specjalista ds. Sprzedaży Oświetlenia Zielona Góra Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska Key Account Manager – Specjalista ds. Sprzedaży Oświetlenia Miejsce pracy: Zielona Góra prowadzenie uzg...

16.05.202416.05.2024

Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie

nowa oferta
M2C FACILITY SOLUTION POLSKA SP. Z O.O.M2C FACILITY SOLUTION POLSKA SP. Z O.O.
Bielany Wrocławskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: patrolowanie obiektu, współpraca z Dowódcą Zmiany, kontrola ruchu osobowego i transportu. WYMAGANIA: niekaralność, sumienność, punktualność, mile widziane doświadczenie i wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej lub chęć szkoleń w zakresie ochrony. OFERUJEMY: um...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1019 s