Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekty Handlowe - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Technik Utrzymania Obiektu K/M

nowa oferta
SPIESPIE
Bydgoszcz

Opis stanowiska: utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości; usuwanie awarii i usterek lub zgłaszanie do przełożonego konieczności wezwania serwisu; prewencyjna konserwacja; wykonywanie drobnych napraw Wymagania: wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk...

03.05.202403.05.2024

Technik Utrzymania Obiektu (K/M)

SPIE BUILDING SOLUTIONS SP. Z O.O.SPIE BUILDING SOLUTIONS SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Opis stanowiska: utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości; usuwanie awarii i usterek lub zgłaszanie do przełożonego konieczności wezwania serwisu; prewencyjna konserwacja; współpraca z podwykonawcami i serwisami zewnętrznymi; wykonywanie drobnych napraw Wymagania...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony Barcin

SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.
Barcin

Firma Seris Konsalnet, lider w branży usług ochrony, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony w obiekcie handlowym w miejscowości Barcin. Pracownik ochrony Barcin Zadania: • obserwacja sali handlowej; • zapobieganie kradzieżom; • współpraca z Centrum M...

29.04.202429.04.2024