Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekty Handlowe - Olsztyn

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Olsztyn

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Olsztyn

Obowiązki: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy: Zatrudnie...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik Rejonu Ochrony/ 7800zł

SECURITAS POLSKA SP. Z O.O.SECURITAS POLSKA SP. Z O.O.
Olsztyn

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do naszego zespołu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik R...

18.04.202418.04.2024