Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Obiekty Handlowe - Sulęcin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony obiekt handlowy - Sulęcin

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Sulęcin

Obowiązki: Monitoring obiektu Ochrona osób i mienia Obserwacja hali sprzedaży Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Chęć do pracy Dyspozycyjność Umiejętność szybkiego uczenia się Niekaralność Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wynagrodzenie ok. 4500 brutto ...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ochrony na obiekcie handlowym RZEPIN

KONRADKONRAD
Rzepin

Ogólnopolskie Konsorcjum Ochrony Osób i Mienia Locus Security zatrudni na stanowisko : Pracownik Ochrony - operator monitoringu w obiekcie handlowym w NIE PEŁNYM ( 1/4 etatu) lub tylko na weekendy. Miejsce pracy RZEPIN Kogo poszukujemy: • Osób pełnoletnich i niekaranych • Osób bez doświadczenia ...

25.05.202425.05.2024
od 29 zł

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy - Słońsk

Słońsk

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Ujęcia sprawców kradzieży Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Umiejętność szy...

21.05.202421.05.2024