Filtruj

Praca Pracownik Ochrony Operator - Sochaczew

Pracownik Ochrony i Monitoringu, Sochaczew, od 24,50 do 29 netto

nowa oferta
KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Sochaczew

Ogólnopolskie Konsorcjum Ochrony Osób i Mienia Locus Security zatrudni na stanowisko : Pracownik Ochrony - operator monitoringu w obiekcie handlowym w pełnym wymiarze lub tylko na weekendy. Miejsce pracy Sochaczew. Kogo poszukujemy: • Osób pełnoletnich i niekaranych • Osób z doświadczeniem lub be...

22.05.202422.05.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista ds. aplikacji biznesowych

nowa oferta
DTW LOGISTICS GROUP SP. Z O.O.DTW LOGISTICS GROUP SP. Z O.O.
Błonie-Wieś

Specjalista ds. aplikacji biznesowych Miejsce pracy: Błonie-Wieś (pow. warszawski zachodni) Technologie, których używamy Wymagane SQL Mile widziane C# Java Twój zakres obowiązków Bieżące utrzymanie aplikacji biznesowych (np. TMS, Workflow, Optima, WMS) i wsparcie użytkowników końcowych, Współpraca z...

24.05.202424.05.2024

Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT

RECKITTRECKITT
Boża Wola

Twoje zadania: -Dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek -Ładowanie pojazdów samochodowych -Dokumentowanie operacji magazynowych -Zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek) Aplikuj, jeśli ...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0708 s